Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tobi (トビ), dříve podřízený Zetsuho, se stal pravým členem Akatsuki po Sasoriho smrti. Teď nosí stejný prsten jako Sasori před ním a také zaujal jeho místo jako týmový partner Deidary. Protože si nikdy nesundává svou masku, jeho pravá identita zůstává stále utajena. Jeho maska je velmi zvláštní. Zakrývá celou jeho tvář kromě jeho pravého oka. Není jasné jaké jsou Tobiho speciality, protože nikdy není vidět jak bojuje. On a Deidara přemohli Tříocasého démona (三尾, Sanbi), ale vůbec nebylo vidět, že by Tobi bojoval kromě toho, že velmi rychle utíkal po vodní hladině. Tobi chtěl na Sanbiho zaútočit vlastním útokem, ale Deidara to zamítl a použil své malířské umění k tomu, aby Sanbiho porazil.

Tobi má velmi formální a správnou výslovnost. I když jeho vnější vzhled je záhadou, Zetsu poznamenal, že je poměrně mladý a vcelku "dobrák". Je vidět, že Tobi si velmi váží Deidary, protože ho pokaždé oslovuje jako "Deidara-senpai". Tobi se svou osobností celkem odlišuje od ostatních členů Akatsuki. Zatímco většina členů je vážná a povznesena (během souboje jsou dokonce nepřátelští jeden k druhému), Tobi je spíše bezstarostný a lehkovážný, trochu jako Naruto. Tobi také často neúmyslně vytáčí Deidaru, a to pak má za následek, že se Deidara naštve a na Tobiho zaútočí. Poprvé se v seriálu (manga) objeví v dílu č. 280.

V manze 383 a 364 se zjistilo že Tobi je Madara Uchiha,a pořád žije a rozkazuje Peinovi dal za úkol chitit devíti ocasého démona.Madara Uchiha je zakladatel klanu Uchiha a první kdo oběvil Mangekyou Sharingan.Je ale stále záhadou jaktože je je podle Zetsua mladý kluk nejspíše vlastní jiné tělo ,když bojoval se prvním Hokagem tu bitvu prohrál.Tobi je MADARA UCHIHA A ten se nějak dostal do OBITA takze pod maskou je OBITO UCHIHA ale doopravdy je MADARA UCHIHA!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Záhada jménem Tobi

(HatakeKimi, 15. 1. 2013 21:10)

Tobi je Obito Uchiha...
V dílu Kakashi-Gaiden vám to mohlo dojít.. Když Obito věnoval Kakashimu sharingan..
Aww... Gomene pokud jsem někomu poskytla spoiler :D

ste na hlavu??

(Zeek, 10. 1. 2013 22:40)

Uchiha Madaraumřel dřív než obito takže nvm co melete za sracky :D tvl dejte to pryč protože je to stupidita :)

neverim ze je to madara

(label, 19. 8. 2012 23:44)

kdyz kazdej kdo nato kouka vi ze madara je oziven edotensei...tobi ma ale urcite neco spolecnyho s obitem a kakashim maji stejny oci!!

ste chudinky

(DevkA-san, 27. 7. 2012 12:49)

newim jak vy ale kishi si tak podle meho nazoru muze s mangou udelat co chce a dalsi decko???? si spis ty kdyz to pises chujarna??? timto bych spis okomentovat tvuj prispevej a nechapu proc hanite cizi nazor vy tu mangu snad kreslite ze vite jak to je????

Najdu te

(Naruto, 18. 6. 2012 12:51)

za tyto lzi končíš

Další děcko

(Exomacek, 8. 8. 2011 18:54)

Tak tenhle web spravuje malé dítě a asi vubec nesleduje a nečte mangu... promin ale podle všech zabil první hokage madaru, a obito umřel a až o kurwa let pozdějc a to přesně za dob 4 hokage.. a promin ale obitovo tělo bylo rozdrceno po balvany .. jeslti si to pořádně sledoval.. takže pochybuju že by madara chtěl tělo rozdrcenýho dítěte s jedním sharinganem a problémem ho používat ... fakt .. radši tenhle web smaž než se ti vysmějou všichni....

Chujárna

(Hashiya, 17. 2. 2011 17:41)

lol tak to je ta největší chujovina co sem kdy slyšel prej:''Tobi je MADARA UCHIHA A ten se nějak dostal do OBITA takze pod maskou je OBITO UCHIHA ale doopravdy je MADARA UCHIHA!!!,, jinak Obitu už dávno chcípl, máš na téhle stránce kurewsky hodně chyb xP